jirka F

Natočil vám někdy automat jenom horkou vodu?

Přál jsem si kakao a natočilo mě to jen horkou vodu.

Nejlepší odpověď
Drap

Nepoužívám automat, pouze rychlovárnou konvici a v ní nic jiného než vodu neohřívám.

Další odpovědi
elkon

Nekupuji nic v předraženém automatu, ale může se to stát, je-li automat špatně nastaven a nevyhodnotí správně nedostatek jednotlivých přísad.

Rokio

Ano, párkrát. Byl jsem naštvaný.

Dochy

Zažil jsem, že mi natočil jen studenou vodu. Počítá se to také? 😉
(Měl to být džus, nebo ledový čaj, nebo něco takového)

orwell

Nestalo, ale třeba to v tvém případě bylo podobné, jako s tou jitrnicí v jisté pohádce. Prostě to bylo kakao, jaké svět neviděl.

jirka F

Samozřejmě počitá se to taky Dochy.