reika

Nastavení tepla – není něco špatně?

Zdravím všechny. Můžete mi vysvětlit, proč když nastavím v ložnici a kuchyni topení na 3, tak hřeje, a v obýváku ne? Tam musím nastavit na 5. Není něco špatně? Díky.

Když se obývák zahřeje, snížím to opět na 3 a ráno tam mám chladno. Musím to mít pořád na 5?

Nejlepší odpověď
anonym

začal bych jednoduchou otázkou. bylo to tak i minulou topnou sezónu? jedná se o rodinný dům, panelák, bytovku? pokud to bylo v minulosti v pořádku, tak může být závada na ventilu, termohlavici
zkuste prohodit hlavice pro začátek

Další odpovědi
Awe

A nemáš to zavzdušněné?
Stačí odvzdušnit ventilem na boku.

gecco

Buďto máš v obýváku tepleji a nebo jsou nestejně seřízeny termostatické ventily…
😉
Teploty si můžeš zkontrolovat teploměrem (poblíž hlavice), případně si pozvi topenáře.