PetaKo

Máte někdo termostatické hlavice?

Nejlepší odpověď
Edison

K čemu to chceš vědět? Jinak za zkušenosti tu už takový dotaz je.

Další odpovědi
mosoj

Nepotřebuji, mám stejnoměrně vyvážené radiátory ve všech místnostech a prostorový termostat v bytě spojený s plynovým kotlem.

U bytu kde nemůžeš ovládat zdroj tepla, jsou hlavice velmi užitečné.

Dochy

Jo
A k čemu Ti to bude?
Podobná otázka tu byla před necelým měsícem.

nyjono

Ano.

cukrar

Ano, mám jich několik ve skladu? Chcete koupit? Taky mám namontované na radiátorech.

lumikw

Dobrý den,
o termohlavicích se můžete dočíst zde včetně výběru a výhody vs nevýhody https://www.a­koupelnyatope­ni.cz/clanky/ter­mostaticka-hlavice-jak-funguje-a-jak-vybrat-tu-pravou