opa

Co znamenají údaje na měřiči tepla?

Měřič tepla na radiátorech WHE30Z.Co znamenají údaje v Rozsahu použití:Tmin=35°C­,Tmax=95°C do Tmin=48°C použitelný ze standardní stupnicí.Děkuji.
Doplňuji:
Zajímalo při jaké teplotě radiátoru začíná počítat?Mockrát děkuji.

Odpovědi
greycell

Měřič je použitelný v topných soustavách s teplotním spádem 95/60-standartní a nízkoteplotních(nap­ř. topení s kondenzačním plynovým kotlem) se spádem cca 45/35, takže nyní je nastaven na standard(95/60) a na nižší teploty radiátorů(40–45/35) se přenastaví konstanty v přístroji aby stupnice standardní ukazovala realitu.

Zdroj: http://www.tes­tprog.cz/index_sou­bory/Dokumenty/WHE30Z­.pdf

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.