Našli jste hůl, když jste chtěli psa bíti ?!

Odpovědi
štamgast

Virtuální ano, skutečnou ne.
Doplňuji:
Teda spíš obraznou hůl než virtuální aby nedošlo k mýlce.

pusinka50

Jo, asi párkrát jsem vzala do ruky vařečku, když tehdy malý syn neposlouchal. Nepamatuji si to, on prý ano. Jinak v tom přeneseném slova smyslu nikdy „psa“ ani nikoho jiného nebiji, život mě naučil smířit se s neřešitelnými věcmi a situacemi a s lidmi, jací jsou a jací dovedou být, a zvolila jsem raději odchod z nepříjemných situací, než se o nich dohadovat, hádat apod., takže i za cenu rozchodu odcházím, ač mi třeba srdce krvácí

Medulienka

Nikdy toho nebylo třeba a i tak bych nikdy žádné zvíře neuhodila. Maximálně zvýším hlas.
Doplňuji:
Když náš kocouří skoro dorostenec dělá něco, co by neměl, tak prostě tlesknu, ale už je potřeba tleskat vícekrát.

MonkeyKing

Ne, to je týrání zvířat

rorajs

ja nevim ale ja psa holi nebiji

Rocker

Psy zásadně nebiju.Zato některé lidi bych utloukl.

led

„Psa bíti“ jsem zatím nemusela!
Žiadnu palicu, na psa možno aj ináč. Palicu môžte použiť len pri trénigu v roli útočníka.
Ešte je jedna varianta použitia palice, videla som tú scénu v Ostrave:
ulicou išli dvaja muži s vysoko dvihnutou palicou, na nej visel statný vlčiak, ktorý sa ani za nič nechcel pustiť palice. Tak sa nechal doniesť až do autobusu, ktorý bol jeho domovom.

Hamon

Ne, vzal jsem do roukou kameny.
Pro vysvětlení, byl to toulavý pes v albánských horách. A hodit jsem nemusel, takže jsem nehodil.