Avatar uživatele
anonym

Našli jste hůl, když jste chtěli psa bíti ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Medulienka před 3809 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Virtuální ano, skutečnou ne.
Doplňuji:
Teda spíš obraznou hůl než virtuální aby nedošlo k mýlce.

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Jo, asi párkrát jsem vzala do ruky vařečku, když tehdy malý syn neposlouchal. Nepamatuji si to, on prý ano. Jinak v tom přeneseném slova smyslu nikdy „psa“ ani nikoho jiného nebiji, život mě naučil smířit se s neřešitelnými věcmi a situacemi a s lidmi, jací jsou a jací dovedou být, a zvolila jsem raději odchod z nepříjemných situací, než se o nich dohadovat, hádat apod., takže i za cenu rozchodu odcházím, ač mi třeba srdce krvácí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Medulienka

Nikdy toho nebylo třeba a i tak bych nikdy žádné zvíře neuhodila. Maximálně zvýším hlas.
Doplňuji:
Když náš kocouří skoro dorostenec dělá něco, co by neměl, tak prostě tlesknu, ale už je potřeba tleskat vícekrát.

Upravil/a: Medulienka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MonkeyKing

Ne, to je týrání zvířat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rorajs

ja nevim ale ja psa holi nebiji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Psy zásadně nebiju.Zato některé lidi bych utloukl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Psa bíti“ jsem zatím nemusela!
Žiadnu palicu, na psa možno aj ináč. Palicu môžte použiť len pri trénigu v roli útočníka.
Ešte je jedna varianta použitia palice, videla som tú scénu v Ostrave:
ulicou išli dvaja muži s vysoko dvihnutou palicou, na nej visel statný vlčiak, ktorý sa ani za nič nechcel pustiť palice. Tak sa nechal doniesť až do autobusu, ktorý bol jeho domovom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Ne, vzal jsem do roukou kameny.
Pro vysvětlení, byl to toulavý pes v albánských horách. A hodit jsem nemusel, takže jsem nehodil.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek