marci1

Domnívám se, že záhadně zmizela a do současnosti se nenašla. ☹

Další odpovědi
Pepa25

Nenašla, je stále v policejní databázi hledaných osob

Zdroj: https://aplika­ce.policie.cz/pa­trani-osoby/PersonDe­tail.aspx?per­son_id=13520422960109

DoTazatel

Není to vyřešené, prostě zmizela a nikdo neví kde a jak. Pravděpodobně únos, jak si to myslí i její otec. A kdoví, co ti její dva (opilí) kamarádi…
Mimochodem fakt pěkná slečna, se divím, že nevyhrála tu miss 95, jako líbí se mi víc než ta, která to vyhrála.

Každopádně škoda jí.. život před sebou, dnes už by Daniela Kýrová měla (nebo možná má, ale myslím si, že spíš ne) 42 let.

badimira

Podle me je bud davno po smrti a nebo nekde spokojene vegeti bez rodiny a kamaradu pod jinou identitou coz dnes po pul stoleti by ji zrejme uz asi nikdo nepoznal Ale spise bych rekla to prvni pac co se tak pamatuji tak ten jeji otec po ni tehda usilovne patral byl u nejakeho kartare a ten mu rekl ze ona uz nezije a ze zemrela nasilnou smrti pak je ovsem zase otazka kdo mel zajem o to aby se ji neco stalo z jakeho duvodu a pokud je mrtva tak kde jeji vrazi ukryli telo a na dalsi stranu je dost divne ze ten kamosum nechala sve osobni veci nez zmizela coz by naznacovalo ze zmizeni nejspise planovala nebo ji neco provedli oni treba znasilnili a zabili telo mohli hodit do vltavy nebo nekde peclive schovat to uz se ale bohuzel zrejme nikdy nikdo nedozvi jedine ze by ten kdo mel na svedomi cekal az bude pripad promlcen a pak se teprve priznal

Speed77

DoTazatel

@Pepa25: Jen by mě zajímalo proč tam asi mají „dítě v ohrožení,“ když dnes už určitě není dítě… a prakticky nebyla dítětem ani v době, kdy se ztratila (bylo jí 18).
Ještě zajímavější je to „zdánlivé stáří 33 až 37 let.“ To nechápu, když mají i přesný datum narození… Dnes by ji bylo 42. Tak nechápu, co značí to zdánlivé stáří. :/ „Zdánlivé“ sice znamená neskutečné, údajné, ale fakt to nechápu. Jakože na té fotce na tolik vypadá (což nevypadá), nebo že by dnes na tolik vypadala (ale jak to vědí) – klidně by dnes mohla vypadat i starší než kolik jí je (zvlášť pokud ji třeba unesli a žila v nějakých hnusných podmínkách).