Našla jsem stránky s dětskou pornografíí? Co s tím?

Proboha…prohle­dávala jsem net a v tom na mě vybafla stránka s pornem.. když jsem na stránku klikla, přesměrovalo mě to uplně na jinou stránku, kde to vypadá jako galerie fotek nebo videí s dětskou pornografií o.o"
Ale je pravda že v dnešním pornu se i dospělé oblékají jako děti, aby to navnadilo, tak se pak pozná rozdíl těžko, ale myslím, že některé v těch záběrech jsou už fakt na první pohled mladé děti!
Dala bych sem odkazy, jestli se náhodou nemílím, ale pochybuju, že by mi tu pak otázka ještě zůstala. Článek s tímto a odkazy mám kdyžtak na blog angi.blog.cz ale radím vám radši neklikat…
A tak co s tím mám dělat? Měla bych to někde nahlásit??? Ne že by se mi chtělo hned na policii, ale nechat to jen tak asi taky nemůžu

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Zde na těchto stránkách Policie České republiky je možnost nahlášení kyberkriminality.
Postup je jednoduchý, popište proč hlásíte, do druhého okénka vložte odkaz a chcete-li můžete vyplnit i další.
Následně doplňte vyobrazený kód a odešlete.
http://aplika­ce.policie.cz/ho­tline/

Další odpovědi
Mc Merkurion

  1. na těchto stránkách je jasně napsáno,že se jedná o modely starší 18 let

2)nedalo mi,kliknul jsem,o žádné dětské pornnoherce se tam nejedná,ona dívka ve dvaceti někdy vypadá jak patnáctka a naopak
3)na stránky s dětskou pornografií se sice dostaneš snadno,ale ne tak jak si ty myslíš
4)na to kolik ti je,by jsi snad již měla vědět co s tím a nebo děláš reklamu

Doplňuji:
když mám na něco podezření,tak to nahlásím,a ne že to probírám na všech možných blogech jak báby na rynku,ono,kdyby se opravdu jednalo o dětskou pornografii,tak za ten odkaz na svém blogu pujdeš sedět,to je trestný,ne se dívat,ale šířit,a to jsi udělala…

anonym

proč to neposoudíte sama? je li tam škodliví materiál pro veřejnost a vy jste to vyhodnotila, jako špatný a protiprávní jednání, tudíž to nahlašte… určitě jste dost stará na to, aby jste poznala co je protiprávní jednání a jestli je to škodlivé pro veřejnost…

GTA Andreas

Takové stránky provozují federálové a jsou návnadové. Skutečný pedofilní obsah šíří jinými sítěmi tor takže se uklidni.