Avatar uživatele
Lenís

Naše třídní pipka mě pořád někde pomlouvá… Co mám dělat?

Nevím co dál… Poradíte někdo prosím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? petra15 před 3749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Přestat kvokat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
knedlik123

Mozna si jakozto hezka divka budes muset na to zvyknnout, ze kolegine jsou kamaradky jen do urcite miry, moje zena rika,ze radsi pracuje mezi muzi nez mezi zenamy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Pokud tě pomlouvá, udělej z toho přednost. Př: Prý máš hrozný účes, tak ji odpálkuj tím, že asi nesleduje módní trendy, protože to zrovna letí v zahraničí (dodej stát jaký uznáš za vhodný), to můžeš použít i na ošacení. Pokud je to na činy, tak můžeš použít: "Ty bys to nesvedla, ti co neumí čumí, klevetí apod. Možností je dost, jen zapřemýšlet a duchapřítomně použít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ignoruj to, přestane ji to bavit. Chce Tě vyprovokovat. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Doporučuji nebýt stejná pipka jako ta pomlouvačná. Každou takovou zlomyslnou spolužačku nejvíc vykolejí, když si jejích řečí nevšímáš, nebo na ně reaguješ jako na lichotky.
Také se mi stalo ještě na devítiletce, že jsem jednou šla do kina v bílých punčochách s motýlky a moje spolužačka stála za mnou a starší sestře velmi neopatrně referovala, jaká je to odvaha vzít si na tak štíhlé nohy takové punčochy.
Nedalo se to neslyšet. Tak jsem se otočila a zeptala se: „Věrko, chceš je někdy půjčit?“ Milá spolužačka ten den do kina nešla.
Nojo, Leni, ono to chce takové zlomyslníky likvidovat s přehledem a ne se trápit kvůli pomluvám. Také to chce nebýt ze sebe sama tak cimprlich. Neber se moc vážně a bude se ti snáze žít.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KerrKnock

Vůbec nic si z toho nedělej. Je to těžké, ale věř mi, že jsou i horší věci. Pokud máš kamarády, kteří ti opravdu věří a tudíž jsou opravdoví nemusíš se pomluv bát, protože ti uvěří víc než nějaké pipce, která si vymýšlí a pomlouvá:) A ostatní lidi, které tolik neznáš, neřeš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

když si hejno pipin stvoří třídní pipku, není divu, že ta se pak hejnu brání. Postupuj, jak ti radí ocko: dělej,co spolužačku nejvíce vykolejí, zlomyslníky likviduj s přehledem, no a já ti zaručuji, že budeš dále brát jak dáváš

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Buď nad věcí, nevšímej si jí. Určitě Ti závidí, že jsi lepší než ona.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

mosoj !
to od tebe nebylo hezke, ona ma urcitou zalezitost, ktera je pro ni dulezita, tak bys mohl taky treba neco napsat

před 3749 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

no, bezva mosoj, ty jsi tak vtipný, místy trapný, že?

před 3749 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

zjentek to samý, jeden by myslel, že je vám asi tak dvanáct

před 3749 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

úplně vidím ty poznámky v žk, kdybys mě potkala ve 12ti s myšlení tady pipky- „píchal spolužačku kružítkem do kolene“ a nebo „načůral kamarádce do aktovky“ ..a to je jen to delikátní, co by tě potkalo :o

před 3748 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neznám nikoho, kdo čural jinému do aktovky, neznám ani nikoho, kdo by druhému píchal kružítkem do kolene, tvoje zážitky z pomocné školy jsou fakt super.

před 3748 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek