Lenís

Naše třídní pipka mě pořád někde pomlouvá… Co mám dělat?

Nevím co dál… Poradíte někdo prosím?

Nejlepší odpověď
mosoj

Přestat kvokat.

Další odpovědi
knedlik123

Mozna si jakozto hezka divka budes muset na to zvyknnout, ze kolegine jsou kamaradky jen do urcite miry, moje zena rika,ze radsi pracuje mezi muzi nez mezi zenamy

anonym

Pokud tě pomlouvá, udělej z toho přednost. Př: Prý máš hrozný účes, tak ji odpálkuj tím, že asi nesleduje módní trendy, protože to zrovna letí v zahraničí (dodej stát jaký uznáš za vhodný), to můžeš použít i na ošacení. Pokud je to na činy, tak můžeš použít: "Ty bys to nesvedla, ti co neumí čumí, klevetí apod. Možností je dost, jen zapřemýšlet a duchapřítomně použít.

marci1

Ignoruj to, přestane ji to bavit. Chce Tě vyprovokovat. 🙂

anonym

Doporučuji nebýt stejná pipka jako ta pomlouvačná. Každou takovou zlomyslnou spolužačku nejvíc vykolejí, když si jejích řečí nevšímáš, nebo na ně reaguješ jako na lichotky.
Také se mi stalo ještě na devítiletce, že jsem jednou šla do kina v bílých punčochách s motýlky a moje spolužačka stála za mnou a starší sestře velmi neopatrně referovala, jaká je to odvaha vzít si na tak štíhlé nohy takové punčochy.
Nedalo se to neslyšet. Tak jsem se otočila a zeptala se: „Věrko, chceš je někdy půjčit?“ Milá spolužačka ten den do kina nešla.
Nojo, Leni, ono to chce takové zlomyslníky likvidovat s přehledem a ne se trápit kvůli pomluvám. Také to chce nebýt ze sebe sama tak cimprlich. Neber se moc vážně a bude se ti snáze žít.

KerrKnock

Vůbec nic si z toho nedělej. Je to těžké, ale věř mi, že jsou i horší věci. Pokud máš kamarády, kteří ti opravdu věří a tudíž jsou opravdoví nemusíš se pomluv bát, protože ti uvěří víc než nějaké pipce, která si vymýšlí a pomlouvá:) A ostatní lidi, které tolik neznáš, neřeš.

zjentek

když si hejno pipin stvoří třídní pipku, není divu, že ta se pak hejnu brání. Postupuj, jak ti radí ocko: dělej,co spolužačku nejvíce vykolejí, zlomyslníky likviduj s přehledem, no a já ti zaručuji, že budeš dále brát jak dáváš

Kelt

Buď nad věcí, nevšímej si jí. Určitě Ti závidí, že jsi lepší než ona.

petra15

mosoj !
to od tebe nebylo hezke, ona ma urcitou zalezitost, ktera je pro ni dulezita, tak bys mohl taky treba neco napsat

anonym

no, bezva mosoj, ty jsi tak vtipný, místy trapný, že?

anonym

zjentek to samý, jeden by myslel, že je vám asi tak dvanáct

zjentek

úplně vidím ty poznámky v žk, kdybys mě potkala ve 12ti s myšlení tady pipky- „píchal spolužačku kružítkem do kolene“ a nebo „načůral kamarádce do aktovky“ ..a to je jen to delikátní, co by tě potkalo :o

anonym

Neznám nikoho, kdo čural jinému do aktovky, neznám ani nikoho, kdo by druhému píchal kružítkem do kolene, tvoje zážitky z pomocné školy jsou fakt super.