Nikkol

Naše bulterierka tajně během odpoledne sežrala asi 7 hovězích uší.

Myslíte, že se jí může něco stát?
Doplňuji:
Když jsme po obědě odjížděli, tak vlezla do garáže, kde jich byla zásoba, a my ji tam zavřeli…

Nejlepší odpověď
hanulka11

bude jí asi těžko, ale stráví to
a kde jich proboha tolik vzala?
Doplňuji:
tak jí toasi stačilo, když nesnědla všechny…hihihi ví ,kdy má dost

Další odpovědi
fcoop

Můj pes sežral sousedům cca 20 malinkých kuřátek(soused lítal kolem chalupy s brokovnicí a ječel,že si to s zasr. kunou musí vyřídit),nikdo nic netušil,až když pejsek začal blít žlutá pírka,všechno ruplo a já to musel zaplatit.
Proti tomu je 7 uší brnkačka.

iq

Ze sedmi uší ji 100% nic nebude.Horší by to bylo s granulemi,navíc pokud se třeba nadouvají(Eucanuba a pod).Nemějte strach,pro ni to bylo jen hezky strávené odpoledne:-)

Elk

Gratuluju jí! Jak se říká – kdo zaváhá nežere, ale asi by to chtělo dát ji pauzu, jinak si myslím, že o nic nejde.

anonym

Ja jsem na tom jeste hur … minuly tyden jsem dala za barak kos s 20 rohlikama , ze se " jen obuji " a pujdu je dat se psem do lesa zveri … zavolala ale kamaradka , ja kvakala a na rohliky jsem si vzpomnela az druhy den. Kos prazdnej !!! A pes zije . 🙂 -iv-

Janichkah

Bude ale pěkně prdět :D