klaraklara

Nasadila jsem minulý měsíc HA po porodu. Včera jsem načala druhé plato. Co dělat, když stále krvácím? Už 5. týden?

Nejlepší odpověď
iceT

Navštívit lékaře?

Další odpovědi
annas

Měla byste si uvědomit, že skutečnou radu vám může poskytnout jen lékař, někdy i lékárník.

Když mám problémy, nebudu spoléhat na internet, ale navštívím hned lékařie. Čím dřív, tím líp

ivzez

Krvácet skoro pět týdnů a pak se obrátit na laiky v internetu místo na lékaře,
který jediný může opravdu pomoci? (Jediná rozumná rada je navštívit lékaře.)