Cucimelka

Náš první společný sex..bojí se víc než já?! A jaké to vlastně bude?

Ahoj,už nějakou tu dobu chodím s klukem..Oba nemáme žádné zkušenosti se sexem.Už několikrát jsme se bavili o našem společném poprvé,jenže si myslím,že můj přítel se toho bojí ještě více než já sama.Říkal mi že musím být dostatečně vzrušená,roztáhlá apod. jenže on se nejvíce bojí toho, že mě to bude bolet a budu krvácet.Ještě víc než já a to mě mnohem víc znervozňuje.Chci aby si své"naše" poprvé užil..jenže se bojim,že kvůli tomuhle nejspíš neužije.Oba bychom to chtěli,ale jelikož to bude naše společné poprvé celkem se toho oba bojíme,nejvíce tedy přítel a myslím že by to mělo být spíše naopak.Jaké je to vlastně poprvé? Díky..
Doplňuji:
A která poloha je pro první milování nejvhodnější?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Mr. XYZ:
asi viete o sexe a milovaní sa iba niečo z filmov …

nebojte sa – ani jeden z vás.
venujte sa milovaniu – vzájomnej láske, dotykom, bozkávaniu, hladeniu, tomu všetkému krásnemu, čo k tomu patrí, a nie technike, samotnému aktu, to príde samo, neplánujte to.
a pokračujte v tom i potom.
druhýkrát, tretíkrát, x-týkrát to bude iba krajšie.

sex je niečo iné láska, nerobte sex, ale milujte sa.
a verte, bude to pre vás zážitok na celý život – pokiaľ to nebude iba „robenie sexu“.

;-Q

Další odpovědi
iceT

Poprvé to není nic moc,ani to není žádná romantika,spíše to bude docela rychlé,aspoň samotný akt.Třeba mě to nebolelo,a přitom byl přítel jak kilo kabanosu.A protože jsme poprvé měli oba premiéru,tak "poprvé"vyšlo až na podruhé,nějak mě totiž nikdo nepoučil,že taky musím kolena zvednout a ne jen je dát od sebe:-)

Udělejte si čas na sebe,místo i pohodlí a pojměte vaše poprvé třeba formou masáže,kdy jeden druhého budete hladit,budete se navzájem dotýkat,a oba se při tom uvolníte,a pak to půjde samo,uvidíš.Hlavně nezapomeňte na to důležité,totiž na ochranu,však víš.....
Doplňuji:
barbakan,však taky netvrdím,že to poprvé je u všech stejné,u mě to romantika fakt nebyla,žádná postel plná růží a svíčky a tak.Člověk má vždy nějakou představu o tom,co a jak a pak to vyjde všelijak a i když jsem s tím chlapcem chodila skoro rok než k tomu došlo,tak jsme prostě byli oba telata.Možná kdyby se jednalo o o něco zkušenějšího kluka,tak bych možná měla jiný zážitek,ale bez zkušeností to prostě nebude žádný velký velký třesk,jak se píše v červené knihovně a země se nezachvěje.
To je stejné jako když se jde poprvé vařit a nevíš o tom nic a i když máš podrobný recept stokrát přečtený,tak se jídlo prostě nemusí vydařit,taky musíš nasbírat zkušenosti,než to budeš umět.

anonym

Položit takovou otázku, no, to bych ještě bral, i když si myslím, že patří na jiný server, ale odpovídat, že poprvé to není nic moc, jak sdělili iceT a Jugar, je přinejměnším zavádějící. Copak nebylo, není a nebude ještě spousta takových páru, kdy to bude mezi nimi „poprvé“ a přece prožijí to překrásné a uspokojující milování?

Doplňuji:
Tak v tom případě jsem byl asi vyjímka. Asi proto, že v mém mládí se veřejně o sexu nehovořilo, nebyly ty různé časopisy, v televizi hvězdička … a přišlo to samo, z čistého nebe.
P.S. Bylo to krásné 🙂

anonym

Poprvé to nebude ono,užijete si to až při dalších spojeních více než při prvním sexu.
Řekni mu,ať se ničeho nebojí ,že jsi na to připravená a ono to ostatní se časem vyvrbí.Jednou je všechno poprvé,jen pozor na ten konec,ať nejsi maminka.
Hodně štěstí.
Doplňuji:
Myslím,že misionářská

Mr. XYZ

Ať napřed použije prstíky a protrhne to :)) nebo ty sama

Awe

barbakan: No nevím…Ale u mě to taky poprvé stálo za ho…I po druhé to bylo oničem :D

střevo

„už několikrát jsme se bavili o našem společném poprvé“ ; tak pokud ti to máme věřit… jste výjimkou;
pokračujte v tom;
když se to uspěchá-stojí to za nic;

nejlepší je, když přitom ženy netrápí muže krvavými horory; bav se jen o sexu a ne o krvi;
bav se o tom co bys ty chtěla;
a ptej se jeho, co by chtěl on;
chlapi berte jen jetou, tohle je na h***o

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

To poprvé by měla být misionářská poloha, tedy muž nahoře. Není krásnějšího dívat se dívce do očí.