Slecna 007

Tuší někdo, co by tato rostlina mohla být?

Tuší někdo co by mohla tato rostlina být? Za odpovědi děkuji!

Původní neotázka
Náletová rostlina – fotka

Koriandr ani bříza v okolí neroste. Květináč je na terase v Praze 6. V okolí je moře kaštanů, ale bříza ani jedna. To samé s koriandrem, ten jsem si určitě na terasu nedávala. Nezbývá, než čekat ještě pár dní. Budu informovat 🙂

Nejlepší odpověď
Annabellee

Nemohou to být mladé semenáčky břízy?

Další odpovědi
Drap

Bříza to neni. Připadá mi to spíše jako semenáčky koriandru, ale nemohu to tvrdit.

dejavu

Určitě je to bříza. I když v okolí není, pyl doletí i na velkou vzdálenost. Uvidíš sama, až poporoste.

zjentek

Tak potom by to ještě mohli být ty kaštani, i když osobně mně to přijde jako mladý špendliky, ale může to být tedy cokoliv!

dr.luha

Taky to může být nějaký druh topolu. Umí velmi dobře létat.

Slecna 007

Děkuji všem za odpovědi. Je to opravdu bříza.