Avatar uživatele
filkas

Nakupování oblečení přes e-shop. Nebo raději preferujete osobní nákupy?

Ahoj, kupujete si oblečení z e-shopu? :) Nebo raději preferujete osobní nákupy? :) Pokud nakupujete z e-shopu, tak z jakých nejčastěji? :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3500 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Funna

kdysi dááávno ano, ale už jsem vyléčená a dnes ani náhodou…oblečení musí padnout a navíc se v něm musím cítit pohodlně a to nákupem při nákupu na netu předem nikdy nezjistím…a neustále posílat balíky zpět nemám zájem…stojí to čas, nervy a peníze .-)

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne netu se oblečením přehrabuju´ s ještě o něco menší chutí, než v reálu.
😉
Preferuju nákupy zprostředkované (tedy, když se někdo jde „přehrabovat“ namísto mne) – s jedinou výjimkou, oblečení outdoorové si vybírám zásadně sám a osobně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atena11

Raději nakupuji v kameném obchodě, ale občas i přes internet. Ráda nakupuji v metalshop, blackcat a spiraldirect

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Z e-shopu kupuji ledacos. Elektroniku, knihy, programy a naposledy tašku do práce. Ale oblečení mne nikdy nakupovat přes internetový obchod nenapadlo. Nejen, že nevím jak bude padnout velikost (v minulosti se tu již řešily různé velikostní míry), ale jsem hodně vybíravý na textilní materiál. A různým visačkám a popisům nevěřím. Na materiál si ze zvyku musím šáhnout. Poznám v ruce co to je za kvalitu. Inu jak tomu říkám, jsem postižen textilní minulostí (škola a dlouholetá praxe v textilkách).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Občas ano, ale dávám přednost kamenným prodejnám. Chce to znát své míry a jde to. Z e-shopů dávám přednost velkým firmám s katalogovými nabídkami. Mají to zmáknuté. Příkladem je Halens: www.halens.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lindaska

Já si třeba vždycky nejprve oblečení vyzkouším a pak si ho teda kupuji z e-shopu, protože mají třeba jinou barvu, která se mi líbí více nebo je to dokonce i levnější někdy :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ludenka

Zdravíčko s mamkou si objedváme oblečení ze storexxl.cz, protože máme trošku větší velikosti a to v normálních obchodech nemůžeme sehnat….

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DomcaJe

Já osobně zase preferuji spíše, si oblečení vyzkoušet a pak si objednávat přes e-shop, ale je pravda, že třeba sportovní oblečení, to si kupuji normálně přes e-shop a jsem s tím spokojená, ale zase to módní, to moc né. Hrozně se mi líbí stránka storexxl.cz, mají tam opravdu hezké věci a můžu jen vřele doporučit :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MarkettB

Ahoj, já teda 90% oblečení nakupuju po internetu, je to pro mě úspora času, zvlᚡtřeba před Vánoci, a většinou ani v obchodě zrovna neseženu to, co zrovna hledám. Teď se chystám objednat šátek na podzim z osaleni.cz, mají zrovna akce. Do obchodu jdu vybrat např když potřebuju boty nebo rifle.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
květák75

Já taky preferuju spíš nakupování přes internet. Je to pohodlnější a hlavně často i o dost levnější. Asi nejradši oblečení nakupuju z Bonprixu nebo Zootu. Na těchto obchodech je super i to, že se tam dají uplatnit slevové kupóny, které mají tady https://slevo­vykupon.net/ takže se na tom dá nějaká ta koruna ušetřit.

před 1692 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Já nakupuju jenom přes internet. Ušetří mi to hodně čas a navíc mě nebaví chodit po krámech a vybírat oblečení, který se mi líbí. V poslední době jsem si oblíbila second hand https://www.on­linesekac.cz/ , kde najdu všechno oblečení na jednom místě a za pár korun.

před 1777 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1911 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jsou věci, které radno nekupovat na netu. Šatstvo, obuv, potraviny, léky, zásadně ne.

před 3500 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek