novottom

Zajímavé eshopy s oblečením

Dobrý den,
potřeboval bych poradit eshopy se kterými maté osobní zkušenost kde se dá koupit nejrůznější značkové zboží. Něco podobného jako je:

http://www.ti­mezoneshop.cz/

Nejlepší odpověď
Lenjička

Já jsem nakupovala jen na litex.cz … Tedy, vybrala jsem si a nakonec nenakoupila. Viděla jsem totiž kamenný obchod, ve kterém jsem si vyzkoušela plavky. A když mi i F byly malé přes prsa, řekla jsem si, že je tu něco špatně 😁

Taky jsem nakupovala v shopech přes Aukro a vždyky! mi přišlo něco, co mne překvapilo… Materiálem, barvou … Přes net už dražší věci nenakupuju… Navíc to nesedí… No znáte to. Nejlepší je si to na sebe hodit v kabince a osahat si to 😉

Další odpovědi
krb

co white fashion? mají super věci.

Zdroj: www.whitefashion.cz

brazdarom19

No, manželka mě před nějakou dobou naučila nakupovat na Zootu. Tam mají hodně značkových věcí a podle mého názoru za celkem přijatelné ceny. Samozřejmě to ale není úplně nejlevnější eshop. Na druhou stranu ale třeba na https://slevo­vykupon.net/ pro něj často mívají různé slevové kódy, takže díky nim už je to o něčem jiném.

Jasmiiinka

Já si snad jako každá holka docela ujíždím na eshopech s oblečením. :) a super jsem našla na legíny. Www.nejleginy.cz :)

tommisa

Značkové sportovní doplňky maji třeba na stránkách www.komasport.cz