Avatar uživatele
Luccyy

Anglický e-shop.

Jaké máte zkušenosti s anglickým e-shopem? Bojím se, že by mi to nedošlo a zaplatila bych zbytečně.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4557 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Asi zalezi jak se kterym. Nicmene obecne mam ja i kamarad zkusenosti dobre, nikdy jsem problemy nemel. Spise nez obavy z nedoruceni se zamyslete nad obavou s reklamaci – resp. s reklamaci na dlouhou ruku. Abyste necekala treba dva mesice na opravu. [Nevim, co si kupujete; treba u textilu by to snad problem byt nemel, u elektroniky ale ano.]

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

proč by to nemělo dojít? Třeba u EBay má každý z prodejců svůj profil a o negativní hodnocení nikdo z nich nestojí, tudíž hledí, aby bylo všechno v pořádku. Mně přes EBay došlo vždycky všecko, co jsem si zaplatil, at už z Británie, nebo z Ameriky, ba i z Číny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
RQLM

u některých velkých zahraničních e-shopů existují zprostředkovatelé z Čech … zařídí obchod, zaplatí, dovezou, ale samozřejmě si pak řeknou nějakou částku na to. ale je to spolehlivé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Martulka0408

Ahoj, myslím, že se nemusíš bát. Kamarád nakupuje sportovní oblečení jenom tam a je spokojenej. Ale proč nezkusit třeba české e-shop. Mrkni sem: http://www.otto-shop.cz/ mají moc pěkný kousky :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kazisvět

Osobně jsem koupil už docela dost věcí na amazon.co.uk a vždy bez problémů. Pokud je to známý shop, vůbec bych se nebál.
Zadejte si název Vašeho obchodu na stránkách Review Centre – viz zdroj a sama posuďte.

Zdroj: www.reviewcen­tre.com/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek