Luccyy

Anglický e-shop.

Jaké máte zkušenosti s anglickým e-shopem? Bojím se, že by mi to nedošlo a zaplatila bych zbytečně.

Nejlepší odpověď
chudst

Asi zalezi jak se kterym. Nicmene obecne mam ja i kamarad zkusenosti dobre, nikdy jsem problemy nemel. Spise nez obavy z nedoruceni se zamyslete nad obavou s reklamaci – resp. s reklamaci na dlouhou ruku. Abyste necekala treba dva mesice na opravu. [Nevim, co si kupujete; treba u textilu by to snad problem byt nemel, u elektroniky ale ano.]

Další odpovědi
quentos

proč by to nemělo dojít? Třeba u EBay má každý z prodejců svůj profil a o negativní hodnocení nikdo z nich nestojí, tudíž hledí, aby bylo všechno v pořádku. Mně přes EBay došlo vždycky všecko, co jsem si zaplatil, at už z Británie, nebo z Ameriky, ba i z Číny.

RQLM

u některých velkých zahraničních e-shopů existují zprostředkovatelé z Čech … zařídí obchod, zaplatí, dovezou, ale samozřejmě si pak řeknou nějakou částku na to. ale je to spolehlivé

Martulka0408

Ahoj, myslím, že se nemusíš bát. Kamarád nakupuje sportovní oblečení jenom tam a je spokojenej. Ale proč nezkusit třeba české e-shop. Mrkni sem: http://www.otto-shop.cz/ mají moc pěkný kousky :)

kazisvět

Osobně jsem koupil už docela dost věcí na amazon.co.uk a vždy bez problémů. Pokud je to známý shop, vůbec bych se nebál.
Zadejte si název Vašeho obchodu na stránkách Review Centre – viz zdroj a sama posuďte.

Zdroj: www.reviewcen­tre.com/