barnajka

Najdete v angličtině slovo, co by se rýmovalo s „month“? :)

Prý žádný takový neexistuje, nikdy tam nebude dokonalá zvuková shoda.
Nevěřila jsem, přemýšlela, vzpomínala, pátrala…ale opravdu jsem na nic nepřišla. Budete vy úspěšnější? :)

Nejlepší odpověď
ladyhawke

millionth, uneath (malo pouzivane), dunth (malo pouzivane), once, dunce (s odřeným jazykem)

perfektní rým k tomu slovu v angličtině asi neexistuje, ale snad se mu lze přiblížit viz http://www.one­look.com/?loc=rz­5&w=*nth&scwo=1&sswo=1

Další odpovědi
AnnMary

snad half :)