NIKI234

Nahrávání skladeb – amatéér !!!

JAK MÁM NAHRÁT VÍCE NÁSTROJŮ- KEYBOARD, KYTARA A SAXOFON , BEZ NAHRÁVACÍHO STUDIA A JESTE K TOMU KDYŽ NA VŠECHNY TŘI NASTROJE HRAJI JÁ ?? EXISTUJE NEJAKÝ PROGRAM NEBO NMATE NEJAKOU RADU ?? DÍK

Odpovědi
anonym

Použití počítače jako magnetofonu s playbackem. Mám audacity verzi 1.3.13.0. Stačí si pohrát s nastavením aby se přehrával zvuk ze stop a dalo se nahrávat. http://audaci­ty.sourceforge­.net/
Je to v češtině. Nové verze nemají v menu úpravy\rozdělit stopu a musím použít kláv. zkratku jinak nové verze jsou vesměs stejné a v ničem lepší.
Pro export do mp formátu doinstalovat LAME MP3 ale nevím odkud stáhnout, to je hračka pro ajťáky.