NikZez

Náhrada za WhatsApp?

Existuje ještě nějaká aplikace fungující na principu WhatsAppu? (Kromě Hangouts které nejsem schopná si ochočit)

Jasne, je jeste facebook mesenger, ale uz to neni ciste princip chatovani ciste pres mobilni data, nekde se musim registrovat, tj. na facebooku. Castecne i u hangouts, gma­il…

Odpovědi
Bramborek

Existuje jeste Viber

Zbynas

Momentálně moc ne, tak, aby to mělo co nejvíce lidí, což je myslím základním pilířem pro to, aby to někdo používal. Pak už jen skype.

Ale myslím, že bohatě postačí aplikace FaceBooku, tam jsou skoro všichni :)

anonym

Spousta mladých lidí v US/UK má Kik. Jinak ten Viber, Apple FaceTime, FB messenger, WhatsApp zbytek je odpad:D

cochee

Dovol takovou otázečku bokem, v čem spočívá tvá neschopnost ochočení hangoutsu? Třeba poradím.