Absolon

Internet Explorer 8.

Dobrý den, mám problém s vyhledáváním v tomto prohlížeči. Často se mi stává, že když se pokusím napsat něco do vyhledáváče (vpravo nahoře) google, bing nebo seznam, tak se mi po 2. písmenku nebo opakovaném kliknutím do pole vypne nebo automaticky obnoví záložku. Když ho opět zapnu, tak se mě táže, jestli chci obnovit poslední relaci atd. Zřídka se mi stává, že se mi vypne, i když vyhledávám na obyčejné stránce jako zive.cz, youtube atd.
Zkoušel jsem přeinstalovat prohlížeč, vyhledáváče, ale všechno bylo marné. Pravidelně aktualizuji Windows. Vím, že řešením bude nainstalovat Mozillu nebo jiný prohlížeč, ale IE používám kvůli pracovním stránkám, které vyžadují Servise Pack 5.5 a mají https.
Ale přesto mohl by mi někdo poradit? Budu moc rád!
Doplňuji:
ge0rge: mám 3 stránky, které mají https. jedna funguje perfektně, ostatní 2 po přihlášení nahlásí, že potřebují pro zobrazení SP 5.5 a výše. To bohužel jiné prohlížeče nemají.

Nejlepší odpověď
Bumbes

Nemá smysl opravovat neopravitelné – IE8 je shit první třídy.
Doporučuji jakýkoli jiný prohlížeč: Mozillu Firefox, Google Chrome, Safari, Real Browser,… Pokud je nutné mít Microsoft software, tak IE7 Pro by mělo být také adekvátní náhrada.
Doplňuji:
internet explorer 7 pro + popis CZ
http://uloz.to/5636682/­ie7-pro-2.4.7-cz.rar

Další odpovědi
anonym

https zcela samozrejme podporuji vsechny prohlizece, vyvojem internetovych aplikaci se zabyvam leta a domnivam se ze prakticky nemuze existovat jediny skutecny dovud proc zustavat u nejnepovede­nejsiho prohlizece jaky dnes trh nabizi – MSIE … ze vsech uhlu pohledu – predevsim pak tech technickych a bezpecnostnich – je to dokonce vyložený nerozum …

Vymente ten velorex alespon za smarta. Firefox, Chrome, to je taková dvojka těch technicky nejvyspělejších… odpadne vám řada problémů i bezpečnostních rizik které jsou s MSIE spojeny takřka výhradně, celkově se vám internetové aplikace celkem výrazně zrychlí, IE jako jediný má totiž mimořádně pomalý javascript interpreter .. není o co stát.

kablik

Absolone, Absolone, netěžuj si na IE8, zadej si do vyhledávače Google.cz a můžeš vyhledávat až do alelujá, můžeš si to taky nastavit jako domovskou stránku a nemusíš se zdržovat zbytečným klikáním, mě to tak funguje bez problémů, skus a dej vědět, kablík…