Sůwa

Jak vytisknout text z Win 7 přes Win XP

Sousedka mi poslala přes mail text zpracovaný ve Win 7, ale já mám Win XP Home Edition a soubor se mi neotevře. Stačilo by mi ale text vytisknout, šlo by to třeba přes flashdisk? Nebo je jiná možnost?
Doplňuji:
Pokud to správně chápu, text je ve formátu ODT. V jakém formátu by ho tedy měla poslat a kde formát nastavit?
Sousedka je úplný začátečník, já se svým XP zatím problémy neměla, ale taky toho moc neumím.

Nejlepší odpověď
baghira

Suseda holt bude muset poslat text v takovém formátu, který dokážeš přečíst.

Pokud je text ve formátu ODT, nainstaluj si LibreOffice (free náhrada microsoft office).
http://cs.libre­office.org/

Další odpovědi
korbic92

záleží v jakém je ten soubor formátu,stačí mít program který ten formát otevře,na systému nezáleží:)