Avatar uživatele
Kohut57

Nachytal vás někdo letos na apríl? Pokud ano,tak jak?

Byly i trapné?
Doplňuji:
Trapná byla Jágrova svatba v televizi !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? petka, Damiana, weronika před 4414 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
weronika

Mně naštěstí nikdo…buď si nikdo nevzpomněl nebo si nechtěl udělat ostudu když bych mu nenaletěla

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Vždyť místní nachytaní se už s udivením ozvali, viz odkaz!

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-vymazal-aprilovou-otazku-briketky-10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kropitko

Naštěstí mám kolem sebe jen samé rozumné lidi,,,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jo, chřipka. Mrcha jedna neodbytná. A navíc to vypadá, že to nebyl jenom apríl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Ne. Asi nejsem ten přiměřeně naivní objekt.
Vlastně se o to snad ani nikdy nikdo moc nepokoušel, protože nad hodně věcmi rovnou mávnu rukou nebo je hned uvedu (snažím se o to) na pravou míru a je po „ušlechtilé zábavě.“
Veškeré Apríly, kanadské žertíky, skryté kamery, silvestrovské blbiny apod. úplně nesnáším. Přijde mi to vždycky jako óbr trapárna. Nechápu, že z prezentace té navijákovské gastronomie má ještě někdo hlínu.
Btw, úplně nejlepší je, když někdo jen něco sprostě zvorá a pak, místo, aby se kál, ti ještě řekne: Jé trubko, apríl ne? (Zvlášť pikantní je to u podřízených nebo kolegů v práci.) Ale když je z toho pak následně problém takový „vodvaz“ to zase není.
Skutečným „aprílem“ mi kdysi (po poslední velké povodni) přišlo, když se ve skoro dvouhodinovém pořadu hledali všichni možní viníci toho, co se správně a včas nezabezpečilo, mohlo se udělat lépe, źe následky byly tak katastrofální. Konec byl vskutku „žertovný“. Kdo za to může? Ne, lidský faktor a šlendrián ne… Odpověď zněla: Voda. (A teď, babo raď'!)
Btw, teď jsem zrovna jednomu pánovi na jeho „podivuhodný výlev“ řekla, že takto se měl „prezentovat“ včera, neboť k „tomu“ bylo vhodné datum. Bohužel. Někdo je tak „vtipný“ asi celý rok. A to se pak blbost omluvit tolik nedá…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kohut57

Ad Damiana: ten trapák byl minzem? Točí se mi kolty!!

před 4414 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek