Avatar uživatele
Drap

Kdo vymazal aprílovou otázku Briketky 10 ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, briketka10, anonym před 4369 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Cožpak vy nesledujete aktualitky na Seznamu?
Obdobně jako včera byla doplněna funkce „Zhasni Seznam“, dnes ráno v 6:25 přišel všem uživatelům tento mail, račte číst:
(takže tentokrát jsou samotné weby zcela z obliga).

Vážení uživatelé,
rádi bychom Vás upozornili, že dnes je prvního dubna, tj. takzvaný „Apríl“. V tento den je každoročně v médiích k vidění spousta neuvěřitelných až smyšlených článků, jejichž cílem je čtenáře zmást a pobavit se na jeho účet. Abychom předešli potenciálnímu zmatení našich uživatelů podobnými žertíky, rozhodli jsme se dnes nasadit speciální filtr příchozí pošty, jehož účelem je hodnotit míru Aprílovosti e-mailových zpráv a uživatele adekvátně upozornit.
Pokud používáte ke čtení pošty webové rozhraní v prohlížeči, můžete si nově všimnout ukazatele zmíněné Aprílovosti doručených zpráv – je k vidění při čtení zprávy hned u seznamu adresátů.
Pokud poštu čtete běžným e-mailovým klientem, hodnocení Aprílovosti nikde přímo neuvidíte. Pokud jste ale pokročilý/á uživatel/ka, můžete využít námi přidanou SMTP hlavičku „X-April-Score“, která na stupnici od jedné do desíti ukazuje Aprílovost zprávy.
S pozdravem
tým Seznam E-mail

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

Drape na oba e-maily co mám mi přišly zprávy, že aprílovky budou mazány, nevím proč, byl to šprým tady na odpovědích a nepřišlo to od adminů, ale od Seznamu..
třeba to vymazal nějaký mazal odsud nevím ??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Drape, tak to snad nemyslíš vážně?!?
Bylo to vtipné a nemělo to proč někoho pobuřovat. Sice jsem jí na to neskočila, ale na reakce jsem se přesto podívala. Pobavilo mne to.
Kdyby se tak mazači dokázali aspoň k důvodu takové partyzánštiny přiznat. Pořád mi u smazaných otázek a odpovědí chybí autorství mazače.
Doplňuji:
Briketko, to mi od Seznamu přišlo taky, ale je mi divné, proč by měli zasahovat do pravomocí Odpovědí.cz. To mi nedává dost dobře smysl.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek