Drap

Kdo vymazal aprílovou otázku Briketky 10 ?

Nejlepší odpověď
anonym

Cožpak vy nesledujete aktualitky na Seznamu?
Obdobně jako včera byla doplněna funkce „Zhasni Seznam“, dnes ráno v 6:25 přišel všem uživatelům tento mail, račte číst:
(takže tentokrát jsou samotné weby zcela z obliga).

Vážení uživatelé,
rádi bychom Vás upozornili, že dnes je prvního dubna, tj. takzvaný „Apríl“. V tento den je každoročně v médiích k vidění spousta neuvěřitelných až smyšlených článků, jejichž cílem je čtenáře zmást a pobavit se na jeho účet. Abychom předešli potenciálnímu zmatení našich uživatelů podobnými žertíky, rozhodli jsme se dnes nasadit speciální filtr příchozí pošty, jehož účelem je hodnotit míru Aprílovosti e-mailových zpráv a uživatele adekvátně upozornit.
Pokud používáte ke čtení pošty webové rozhraní v prohlížeči, můžete si nově všimnout ukazatele zmíněné Aprílovosti doručených zpráv – je k vidění při čtení zprávy hned u seznamu adresátů.
Pokud poštu čtete běžným e-mailovým klientem, hodnocení Aprílovosti nikde přímo neuvidíte. Pokud jste ale pokročilý/á uživatel/ka, můžete využít námi přidanou SMTP hlavičku „X-April-Score“, která na stupnici od jedné do desíti ukazuje Aprílovost zprávy.
S pozdravem
tým Seznam E-mail

Další odpovědi
briketka10

Drape na oba e-maily co mám mi přišly zprávy, že aprílovky budou mazány, nevím proč, byl to šprým tady na odpovědích a nepřišlo to od adminů, ale od Seznamu..
třeba to vymazal nějaký mazal odsud nevím ??

anonym

Drape, tak to snad nemyslíš vážně?!?
Bylo to vtipné a nemělo to proč někoho pobuřovat. Sice jsem jí na to neskočila, ale na reakce jsem se přesto podívala. Pobavilo mne to.
Kdyby se tak mazači dokázali aspoň k důvodu takové partyzánštiny přiznat. Pořád mi u smazaných otázek a odpovědí chybí autorství mazače.
Doplňuji:
Briketko, to mi od Seznamu přišlo taky, ale je mi divné, proč by měli zasahovat do pravomocí Odpovědí.cz. To mi nedává dost dobře smysl.