štamgast

Nacházejí se v ČR kromě Mohelenské hadcové stepi ještě jiné stepi?

Nejlepší odpověď
anonym

Nemýlí se Annas, ale Wikipedie.

Další odpovědi
beer

Často jsem navštěvoval také Pouzdřanskou step.
Navíc je celá spousta stepních lokalit s výskytem rostlinných i živočišných druhů, vázaných na stepi.
Annas se mýlí:
http://www.cit­tadella.cz/eu­roparc/index.php?p=in­dex&site=NPR_pou­zdranska_step_kol­by_cz
Doplňuji:
Jak známo, Wiki občas neví vše ))

www

Ano, další stepí je ta v Pouzdřanech, taky ji znám „osobně“ ! 😁
Dále k odkazu Annas:
Zjevně použila uživatelka z neznalosti věci odkaz s chybnými, nesprávnými údaji, stane se. Proč tu ale odkaz s chybným obsahem stále ještě je, a proč je navíc bodován, to už vůbec žádnou logiku nemá !
Sorry 😉

anonym

A proč si tedy Pouzdřanští neopraví článek ve Wikipedii?

http://smileys­.smileycentral­.com/cat/36/36_12_5­.gif

annas

Ocko, děkuji. Nevšimla jsem si Tvé odpovědi. Ale hned se beerovi hodilo, aby si „přisolil“.

annas

Ad wwww, aby vám nebylo líto bodů, které jsem dostala za svou odpověď dříve, než reagoval Beer, svou odpověď jsem smazala. Citovala jsem odpověď z Wikipedie, za jejíž obsah neruším.
Měl byste se ale zaměřit i na odpovědí ostatních uživatelů, nejen na mě. U nich vám určitě nesprávné odpovědi nevadí. Rovněž nečtete mé diskuze, v nichž jsem vás upozorňovala na vaše chybné odpovědi, nikoliv citované ze zdroje, ale z vaší hlavy. To je mnohem horší.

annas

Ad www. Proč jste tedy mou odpověď nesmazal a vyzýval ke smazání někoho jiného? Navíc osobní reakce patří do diskuze.
Alespoň jsem vám a beerovi způsobila radost z toho, že jste se mohl prezentovat a uvést, že tím jediným chybujícím na Odpovědích je annas.

annas

Další monolog. Že byste se omluvil? To nečekám.

www

Mluva a proč? Poněvadž vím cosi jiného, než wiki a nespoléhám se na ni?
P.S: jen tak, z nudy jsem si na otázku náhodou vzpomněl 🙂

annas

Ještě vkládám svou odpověď, kterou jsem smazala.

Odpověděla WIkipedie: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Step

Mohelenská hadcová step je jediná step vyskytující se v ČR.