cochee

Nač je na zadní straně ORV „kalendářík?“

foto: zdroj i úpravy – já

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Dnes se to už nepoužívá, nebo snad i jo, ale dříve se tam vyznačovala platnost. Udělal jsi tzv. polopřevod a měl jsi 10 dnů na převod auta. Do ORV se psát nedá a tak štípačkou nebo nůžkama vyznačili den a měsíc.

Další odpovědi
Alesh

Nevím, ale tipnu si, že pokud bys měl omezenou „H. PLATNOST DO“, tak že by to vyznačili (vycvakli) i do těch okrajů jako určitou ochranu proti upravování tj. prodlužování té platnosti.