Jumper

Nabízí skiareály prostor pro uložení věcí?

Zdravím. Chystáme se na hory a jelikož už jsem už věky lyžovat nebyla a nepamatuji si, jak co probíhalo, chtěla bych se zeptat- mají skiareály nějaký prostor u sjezdovky pro odložení věcí? Pokud ne přímo skříňky, tak alespoň místo na boty?

Děkuji předem za odpovědi

Odpovědi
Arne1

Jak kde. V Itálii / Rakousku je to běžné.

Bobek 2

Když zagooglím, tak vidím, že v některých skiareálech takové služby nabízejí. Ale jak je to drahé a jestli se na to dá spolehnout, to už nezbývá než prozkoumat a vyzkoušet.