simonka

Na toto žádný zákon není, ale stejně, jak byste se zachovali vy?

Před 6ti lety mi moje nyní již exmanželka řekla, že odjíždí se synem na dovolenou, ale odjela ke svému milenci. Za 14 dní na mne podala trestní oznámení, že jsem ji fyzicky napadl a já nevěřil vlastním očím. Násleldujících 6 let se rozpoutalo peklo, bránila mi ve styku se synem, když za ním přijela jeho 13ti letá sestřenice zavolala na ni policii, když mý rodiče přes sociálku žádali aby jim byl umožněn styk s vnukem vše marné. Nyní neustále něco vymýšlí, lže a každému se jen vysmívá. Později u soudu řekla, že moji prarodiče nemají o vnuka zájem. To taťka nerozdýchal a kdyby jeho zdravotní stav mu dovolil, podnikl by nápravné kroky. Donutila svého přítele aby se rozvedl a on se rozvedl i přesto, že měj fungující rodinu adcera, která ho milovala, donutila ho aby napsal seznam věcí, které on má a vše musel donést k ní. Vzal i jeho manželky kávový servis po rodičích, který si schovávala. Psala mu sprosté sexuální maily, které jeho dcera četla a pak se nervově zhroutila. Leta chodila k psych. lékaři a pak užívala prášky. Můj syn je nervově labilní, nevyzrálý a matky se bojí. Ona falšuje smlouvy a když podáme námitku, žalobu ajn. vše se táhne roky a ona vyhrává jeden soud za druhým. Přítel ji platí právníka na její „aktivity“. Jeden právník se dokonce o mé exmanželce vyjádřil, že je psychopat a nikdo s ní nic neudělá. Nejhorší je, že můj táta toto všechno nevydržel a umřel, umřel steskem po jediném vnukovi a na obvinění a nepravdivé žaloby. Je mi smutno, že jeden člověk nadělá v životě tolika lidí tolik zla a nic se mu nestane. Všem hezký den

Nejlepší odpověď
anonym

nedávno tady padla otázka"proč jsou chlapi takoví idioti" toto je důkaz že ani ženy nejsou svaté,tady je asi každá rada drahá,máte právníka,ten by snad mohl pomoct

Další odpovědi
anonym

Vite,ono je to v zivote vsechno jinak nez by melo byt.Je mi moc lito vaseho otce,ze mu nebyl umoznen styk s vlastnim vnoucetem,dnes,kdyz jsem sama babou,tak chapu,co prozival.Kolik nesmyslnych rozsudku se vyrklo,kolik lidskych osudu se tim zmenilo,nepoci­tane,Nezbyva vam nic jineho.nez se ozbrojit trpelivosti a dal bojovat o sveho syna vsemi legalnimi prostredky.Jen si neodpustim jednu malou poznamku,donutit nekoho aby se rozvedl,se mi nezda,bud ten dotycny chce nebo ne.Hodne stesti!

Miroslavst

K tomu není co říct. A to má člověk dodržovat desatero-nezabiješ.
V tomto případě asi nic jiného nezbývá.

Fred

to je proste hnus

anonym

Někdy se dějí věci.....Kdyby byla jen polovina pravda(to nemyslím útočně,jenom kvantitativně),sta­čilo by to bohatě.
To Desatero= „Nezabiješ“......to sedí.
Tady je každá rada drahá.
Snad se spoléhat na Boží mlýny.Když ony melou někdy tak zoufale pomalu.
Chlape – držte se! Jenom nevím,čeho.

Čarodějnice

Nepřestávat bojovat.I já jsem bábou a mněla jsem s dcerou konflikty protože manžel,né otec dítěte zakazoval mně cídat s vnočkou.Co jsem dělala.Dávala jsem jedno trestní oznámení za druhým kyž jsem se dozvěděla že vnučka vyrůstá v hrozných podmínkách.Potom sociájní pracovnice donutila jít s vnočkou k psychologovi,Tam zazněl ortel vnučka je mentální retardace,není to vrozené ale získané.Dcera otevřela oči a vnučka i sdcerou jsou zpět doma.A víš co mi řekla dcera po tom všem ,Kdybych jí dala přes hubu bylo by to lepší,vnučka by byla v pořádku ale vrátit se čas nedá ale srovnat ano.

led

na toto nemám slov.
Rozvieť sa z donutenia, pomocou súdu, nie je problém. Poznám také prípady. Príčiny sú rôzne, nielen „sexuálne“, ekonomické ale dokonca i politické (žiaľ, stále sú skutočnosťou)
ALE DOBROVOŇE VZDAŤ SA VLASTNÉHO DIEŤAŤA, to si neviem predstaviť.

Vicki

Tolik zla v jednom člověku,to je hrůza!