simonka

Na toto žádný zákon není, ale stejně, jak byste se zachovali vy?

děkuji za odpovědi a to desatero – to je na místě, ale rozum mi říká ne, jinak bych to udělal už dávno. Donutila ho sexuálními zvrhlostmi, jeho bývalá na „to“ nebyla.

Nejlepší odpověď
pekynka

Nedávno jsme tu rozebírali morálku, tu někdo prostě má a někomu chybí. Váš příběh je opravdu velmi smutný, je škoda, že dnešní právo je především o penězích, můžete-li si dovolit drahého právníka, máte téměř vyhráno, bohužel šrámy na duši nám ani sebelepší doktor nevyléčí s těmi se musíme naučit žít. Pokuste se nadechnout, narovnat záda a postavit se osudu, pokuste se najít partnerku, která Vás podpoří a z kterou třeba najdete nový smysl života. O své dítě nepřestávejte bojovat, uvidíte,budete sinější,zocele­nější, když už jste to obrovské zlo vůbec přežil a kdo ví jak se život ještě zašmodrchá, třeba se k malému dostanete úplně jinou cestou.
Připadám Vám přechytralá? Už třetí rok bujuji za svěření mladšího syna do péče, při rozvodu nám děti rozdělila ženská – soudkyně, dodnes nechápu jak to matka matce může udělat. Nehodlá to měnit, už asi po šesté podávám návrh na předběžné opatření, mrcha co je s bývalým ho deptá, když táta není doma, ale nikoho to nezajímá. Bojuju dál nevzdám to dokud kluka nedostanu i kdybych měla jít před mezinárodní soud, bohužel všechno má svůj postup.Mám už druhého právníka a jsme zase o kousek dál, paní soudkyni jsme dokázali podjatost a jdeme ke krajskému soudu.Naučila jsem se trpělivosti.
Vám přeju hodně štěstí a lásky do dalšího života.Buďte hodně silný, nějak to dopadne.