Iceman88

Jak byste se zachovali???

Tak dneska mi volala 10:30 jedna ženská z T- Mobile, řekla, že mám nějaké výhody, prostě SMS do všech sítí T – mobile zdarma. Potom chtěla, abych jí nadiktoval mou adresu, ano dal jsem jí ji, asi něco nabízí, fakt nevím, jenže potom po mě chtěla i občanský průkaz, abych jí nadiktoval osobní údaje, nejsem debil, to už jsem odmítl. Když jsem řekl, že jsem si tu občanku někde zapomněl, tak už byla na mě nepříjemná. No, její telefonní číslo jsem zablokoval, kdybych měl nějaké výhody, tak to mi vždycky chodí SMS, si myslím, že pěkně kecala.

Jak byste se zachovali???

Odpovědi
Mravenec

Já se s telefonickou holotou nebavím. Pokládám telefon ihned, jakmile se představí.

Hlada

Když je nabídka po telefonu zajímavá, nechám si poslat smlouvu. Pozoruji, že od doby, kdy každý nosí telefon v kapse se vytratila dřív běžná dovednost – umět telefonovat.

elkon

Zeptej se na pobočce T-Mobile, nebo zavolej operátora.

Filip84

Můj poskytovatel služeb elektronických komunikací nemá ode mne povoleno mi telefonovat za účelem komerčních nabídek, neboli, kdyby mi někdo zavolal, že „mám nějaké výhody“, tak vím, že to není zaměstnanec mého operátora.

Beze slova bych to položil.

Ametyst

Především se zeptám, odkud vzala mé telefonní číslo. Potom zdvořile odmítnu nabídku s tím, že z mé zkušenosti každá změna už je jen k horšímu. Nebudu nic měnit. Ukončím hovor.

Nick42364

Vůbec se s nimi nevavit, položit a číslo blokovat. Je to jejich práce ale můj čas je drahý a jak je známo málo času = málo peněz 🙂

Iceman88

Příspěvek smazán administrátorem.

Iceman88

Příspěvek smazán administrátorem.

Nick42364

Příspěvek smazán administrátorem.

VaclavZeman

Nejsi ze Zpovědnice?