Avatar uživatele
Iceman88

Jak byste se zachovali???

Tak dneska mi volala 10:30 jedna ženská z T- Mobile, řekla, že mám nějaké výhody, prostě SMS do všech sítí T – mobile zdarma. Potom chtěla, abych jí nadiktoval mou adresu, ano dal jsem jí ji, asi něco nabízí, fakt nevím, jenže potom po mě chtěla i občanský průkaz, abych jí nadiktoval osobní údaje, nejsem debil, to už jsem odmítl. Když jsem řekl, že jsem si tu občanku někde zapomněl, tak už byla na mě nepříjemná. No, její telefonní číslo jsem zablokoval, kdybych měl nějaké výhody, tak to mi vždycky chodí SMS, si myslím, že pěkně kecala.

Jak byste se zachovali???

Zajímavá 0 před 389 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Já se s telefonickou holotou nebavím. Pokládám telefon ihned, jakmile se představí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Když je nabídka po telefonu zajímavá, nechám si poslat smlouvu. Pozoruji, že od doby, kdy každý nosí telefon v kapse se vytratila dřív běžná dovednost – umět telefonovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Zeptej se na pobočce T-Mobile, nebo zavolej operátora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Můj poskytovatel služeb elektronických komunikací nemá ode mne povoleno mi telefonovat za účelem komerčních nabídek, neboli, kdyby mi někdo zavolal, že „mám nějaké výhody“, tak vím, že to není zaměstnanec mého operátora.

Beze slova bych to položil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Především se zeptám, odkud vzala mé telefonní číslo. Potom zdvořile odmítnu nabídku s tím, že z mé zkušenosti každá změna už je jen k horšímu. Nebudu nic měnit. Ukončím hovor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nick42364

Vůbec se s nimi nevavit, položit a číslo blokovat. Je to jejich práce ale můj čas je drahý a jak je známo málo času = málo peněz 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Iceman88

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Iceman88

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Nick42364

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
VaclavZeman

Nejsi ze Zpovědnice?

Nový příspěvek