LADIS

Na telefonu Gsmart mi hrajou sluchátka strašně potichu. Co s tím?

Ahoj, koupil jsem si nový telefon Gsmart Classic Duo. Je to vynikající telefon, nejnovější Android, super foťák, atd… Akorát pokaždý, když do něj zapojím sluchátka, tak hrají strašně potichu. Už od ty doby, co sem ho koupil. Bez sluchátek hraje normálně jako ostatní, ale pokaždý po zapojení sluchátek je kvalita mizerná a potichu.
Nevíte někdo, co s tím?
Nefunguje to u zadnych sluchatek ani u originalnich a známá má ten samej mobil a hraje ji to stejne jak me

Odpovědi
fanatik13

Ahoj, skus jiný slucháka, třeba si půjč sluchátka od kamaráda a jestli to nepůjde, tak bych se obrátil na toho od koho jsi to koupil.
PS: máš na to ještě záruku?

jáára

Máš sluchátka k tomu telefonu nebo svoje? Někdy to holt nejde. Měl sem sluchadla jako handsfree a aby to hrálo musel sem zkratovat tlačítko – trvale zaklíčovat. Tuším že byli sluchadla taky Gigabyte. Ale já mám starou N97