Hanče Kuba

Na tabletu Asus se mi objevil v dolním rohu FASTBOOT mode…Nejde ani zapnout ani zrestartovat

Nejlepší odpověď
anonym

FASTBOOT režim slouží k přepisu základního softwaru tabletu.
Zkus podržet tlačítko hlasitosti (ztlumení) a měla by se objevit nabídka ve které je jednou z položek RECOVERY MODE. Krátkým stiskem tlačítka pro vypnutí zvolenou položku potvrdíš.
V recovery modu stejným postupem pomocí tlačítek hlasitosti vyber Wipe data/factory reset a potvrď opět krátkým stiskem tlačítka napájení. Tablet bude chvíli pracovat a poté by se sám měl restartovat do už běžného provozního režimu.

blíže viz http://hardre­set.info kde do vyhledávače zadej název svého zařízení