FikeCZ

Na pc mi zniceho nic zacne hrat pisnicka

Nemam nic zaple youtube Windows media player nic nemam zaple hraju si minecraft bez ZVUKU A BEZ HUDBY ( VSE OFF) a najednou se mi z repraku ozve nejaka kratka pisnicka ktera trva treba jenom par sekund…Nemam zaply skype icq facebook nic !!! co to je ? stalo se mi to i na notasu…Pc win xp a notas 7
Doplňuji:
Ne opravdu ne ! zapl jsem pocitac a hned jsem zapl hru ! nemam nastavene na nicem automaticke zapinani to same i na notasu

Nejlepší odpověď
casey

urcite se nejedna o zvuk z nejake stranky internetu? Vyzkousej zavrit prohlizece.
Doplňuji:
a co, kdyz nezapnes hru? nezpusobuje to minecraft?

Další odpovědi
kosaaaak

A není to čirou náhodou přihlašovací zvuk přihlášení do Windows? Možná sis ho tam nastavil, možná sis stáhnul nějakou aplikaci, která ti ho změnila z toho původního. Může být z nějakého důvodu (bordel v PC, načítání několika programů najednou) opožděný i o několik minut. Pokud se ti to stalo když si spustil tu hru hned po startu počítače, tak by to sedělo.

MrGandy

Je možný, že je to z toho minecraftu…

Počítač za sekundu udělá neuvěřitelný počet funkci, takže je možný, že je někde chyba

lexx

máš tam instalovanej nějakej antivír ?

casey

tak to dela ta hra. Kdyz nezapnes hru, tak je klid?