Moniccc

Na kterých webových stránkách najdu ke koupi bezznačkové mobily?

Sháním stránku, přes kterou bych si mohla objednat bezznačkový mobilní telefon.
Popřípadě mi rovnou můžete poradit i který je dobrý a popřípadě za druhé mi můžete poradit, který notebook je kvalitní za dobrou cenu – pro potřebu filmů, muziky, internetu, wordu, powerpointu a excelu. Děkuji :)

Odpovědi
MTRCZ

O bezznačkové mobilu vím o tomhle http://amplion­.centrum.cz/33705-smartphone-x-touch-mp-118-s-androidem-za-2990-kc a tan by nemusel být nejhorší, akorát teda nevím, jak si to představují s větou „Obvyklá životnost baterie 6 měsíců“.
A na to co píšeš, by měl stačit kterýkoliv notebook, když ho koupíš nový a ne nějaký ojetý z bazaru. Potom musíš vybírat podle toho, kolik na něm potřebuješ místa na filmy, muziku a všechno to co píšeš, jaký chceš operační systém (Windows 8 bych nedoporučoval), jestli chceš normální notebook nebo netbook a podobné věci, to se musíš rozmyslet a hledat podle toho například na Heureka.cz, já podle toho kupoval všechno :)

setapouch

S mobilem neporadím, neznám. Požadované zvládne jakýkoli notebook. Na diskovou kapacitu koukej jako na bonus – film v DVD kvalitě má 4,5 GB, v kvalitě koukatelné na vestavěném displeji 1 GB. Na operační systém a základní aplikace počítej 20 GB (záleží jak který, ale přes tohle se těžko dostaneš), takže si můžeš spočítat, kolik filmů, písniček atd. se ti tam vejde. A na zbytek můžeš použít externí disk nebo flashku.
Mimochodem, v dohledné době přijdou na trh „netbooky“ s Windows 8 za příjemnou cenu 5–6000 Kč. I ty by měly být víc než dostatečné na běžný příjem informací.