zjentek

Na kolik současně vyjde jedno písmeno/znak vytesané do pomníku a ve stříbře?

Jedno nově ručně vysekané (ne pískování) písmenko do pomníku přímo na hrobovém místě a následně postříbřené (ne pozlacené).

No ne, já jen, že pokud si u nás na Prajzské vyberu starého, poctivého kameníka tudyk z dědiny a ten mně do pomníku na místě vytesá jeden znak á 70 kč s DPH včetně finální úpravy stříbrem se zárukou 8 let a stávající znaky (asi 100) mně „přestříbří“ za cenu 12kč/znak, tak zda práci moc nepřeplatím! (???) Názory? Děkuji.

Nejlepší odpověď
marci1

Namátkou třeba zde:
3 cm písmeno: 28,–Kč
https://www.e­kamenictvi.cz/pa­ge_3.html

Další odpovědi
Drap

U každého kameníka jinak.

elkon

Je zbytečné se ptát zde, v celé republice to jistě nepotřebuješ. Podívej se na stránky kameníků v místě, kde to potřebuješ. Jen sekání písma bývá od 130Kč + stříbrná barva kolem 30Kč, za jedno písmeno. Záleží také na velikosti a stylu písma.

aliendrone

Éééé, myslím, že asi tak na 6 měsíců až 3 roky, pokud by to bylo „Z“. ;) :D :D

Viktorie II.

Zeptej se Fandy, náhrobního umělce z Vesničky.

zjentek

Drape stačí uvést jednoho, díky chlape!