Avatar uživatele
zjentek

Na kolik mě vyjde nechat si v Indii přehodit plomby za bílé?

Investiční turistika.


Nikdo neví?

Zajímavá 0 před 1451 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Kolik jich máš? No, kdyby 10… jedna by tě mohla přijít tak na 3 tis. = 30 tis. Kč. Myslíš, že za to koupíš letenku a zaplatíš i tytéž plomby + práci zubaře v Indii?
Co je na tom investičního, na takové turistice?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
L.G.

U té Indie bych si úplně nebyl jistý v otázce přenesení evropských standardů dál na jihovýchod, když už v Turecku vázne hygiena, ale konec konců vím já, třeba je to tam lepší, hodnocení snad jen očima našich předků, co je levný, to smrdí 😁

před 1098 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…to aby šel člověk pro radu nakonec na hedvábnoustezku, nebo kam…

před 1451 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
CASH FLOWS

Jsem jiskra od Garyho Deana. Žiji ve Spojených státech; Chci použít toto médium k upozornění všech žadatelů o půjčku, aby byli velmi opatrní, protože jsou všude podvod. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mému zoufalství jsem byl scammed několika online půjčovateli. Téměř jsem ztratil naději, dokud mě můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele jménem Cash Flows Loan Company. JOE CAMPBELL Z UKRINE, který mi půjčil nezajištěnou půjčku 20 000 $ na 3 hodiny bez stresu. Pokud potřebujete jakýkoli druh půjčky, stačí se obrátit (e-mail: cashflows571@gmail.com) Používám toto médium, abych varoval všechny žadatele o půjčku, protože jsem upadl do rukou těchto podvodných věřitelů. A nechci, aby můj nepřítel prošel takovým peklem, že jsem prošel v rukou podvodných online půjčovatelů, chci také pomoci mi předat tyto informace ostatním, kteří také potřebují půjčky.

E-mail: cashflows571@gmail.com
Whatsapp: +380959271564
S pozdravem
Joe Campbell

před 1439 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… budeš to muset nechat na jindy, teď tě nepustěj ani na Slovensko.

před 1451 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání