zjentek

Na kolik mě vyjde nechat si v Indii přehodit plomby za bílé?

Investiční turistika.

Nikdo neví?

Odpovědi
Alesh

Kolik jich máš? No, kdyby 10… jedna by tě mohla přijít tak na 3 tis. = 30 tis. Kč. Myslíš, že za to koupíš letenku a zaplatíš i tytéž plomby + práci zubaře v Indii?
Co je na tom investičního, na takové turistice?

L.G.

U té Indie bych si úplně nebyl jistý v otázce přenesení evropských standardů dál na jihovýchod, když už v Turecku vázne hygiena, ale konec konců vím já, třeba je to tam lepší, hodnocení snad jen očima našich předků, co je levný, to smrdí 😁

zjentek

…to aby šel člověk pro radu nakonec na hedvábnoustezku, nebo kam…

CASH FLOWS

Jsem jiskra od Garyho Deana. Žiji ve Spojených státech; Chci použít toto médium k upozornění všech žadatelů o půjčku, aby byli velmi opatrní, protože jsou všude podvod. Před několika měsíci jsem byl finančně napjatý a kvůli mému zoufalství jsem byl scammed několika online půjčovateli. Téměř jsem ztratil naději, dokud mě můj přítel neodkázal na velmi spolehlivého věřitele jménem Cash Flows Loan Company. JOE CAMPBELL Z UKRINE, který mi půjčil nezajištěnou půjčku 20 000 $ na 3 hodiny bez stresu. Pokud potřebujete jakýkoli druh půjčky, stačí se obrátit (e-mail: cashflows571@gmail.com) Používám toto médium, abych varoval všechny žadatele o půjčku, protože jsem upadl do rukou těchto podvodných věřitelů. A nechci, aby můj nepřítel prošel takovým peklem, že jsem prošel v rukou podvodných online půjčovatelů, chci také pomoci mi předat tyto informace ostatním, kteří také potřebují půjčky.

E-mail: cashflows571@gmail.com
Whatsapp: +380959271564
S pozdravem
Joe Campbell

quentos

… budeš to muset nechat na jindy, teď tě nepustěj ani na Slovensko.