22aa

Jakej film sledovat o státním svátku, když nemám mp4ku?

Dobrý den.
Prosím vás nevíte na jakej film mám koukat?
Já nemám mp4 přehrávač na muziku a videa.
Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Film možno sledovať (aj keď je to neuveriteľné) v televízore, alebo v kine, nielen v počítači, alebo mobile.
Alebo, využiť ten deň voľna na oddych od pretechnizovaného sveta aktívnym pobytom v prírode. Dažde nehrozia.

Další odpovědi
Edison

Na žádnej! Je krásně, koukej mazat ven, k vodě, na zmrzku… kamkolůi mezi lidi!!

Rokio

Zkus si nějaký stáhnout z uloz.to.

Doporučuji vybírat podle recenzí na Nejlepší filmy – Kinobox.

22aa

Možná na tu hodinku dvě půjdu nakoupit do penny.

22aa

možná ven půjdu max. nakupovat do penny,do tesca pro mp4 a možná kupovat tablety. Sice mám kamarády ale moje rodiče vůbec neznají.

22aa

A pak po penny budu jíst rybu o opravě ale to je blbý tátá je v práci.