jura.

Na jaké tresty se bude vztahovat amnestie??? tresty do jednoho roku!Řidičak zpět!!!

Nechapu teda kdyz mam zakaz na jeden rok řizení motorového vozidla jakto ze se amnestie na mne nevstahuje kdyz je tam jasne napsano.Tresty do jednoho roku!!!! Takže zlocince zase pusti na svobodu a me zato ze jsem si nezapl pas nevrati ridicak?To je zase bordel a spravldonost!!

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

od kdy se řidičák bere za to, že si někdo nezapnul pás? nebo si to udělal čtyřikrát po sobě?

Další odpovědi
venkovan

Proč vytahuješ kalhoty, když brod je ještě daleko.
Amnestie musí projít Sbírkou a potom bude platná. A mezitím přijdou rozbory a výklady na co se vztahuje a nevztahuje.
Někde jsem četl, že se možná bude vztahovat na Darinu Rolins (po její nehodě zemřel řidič motocyklu). A to bude zajímavé, protože v amnestii je – že se nevztahuje na zločin při kterém došlo k zabití, těžkému zranění atd. A je dopravní nehoda zločin a nebo jen neúmyslný trestní čin či tak nějak?
Myslím si, že je to tak čerstvé, že se rozčilovat a nadávat na nějaký bordel je zbytečné a respektive hodně falešné.
Žádné zločince na svobodu pouštěn nebudou – do dvou let to jsou celkem mírné trestní činy. Zločince vnímám s větší pálkou roků. I když – je třeba zločincem řidič autobusu, který dostane třeba 4 roky za obecné ohrožení?

beer

Moc se mně líbí, jak se někdo vůbec může rozčilovat, že ho u amnestie nespravedlivě vošulili.. A neřvi na nás juro, běž zařvát na prezidenta.