22aa

Na co vyrábějí kazeťáky, když se nedělají kazety?

Dobrý den.
Táta se furt ptá proč se dělají radiomagnetofony s kazetovou mechanikou když se u nás v mostě neprodávávají kazety.
Prosím kde koupit v mostě audiokazety do kazetáku abych nemusel dávat 500 kč poštovný.
Děkuji. 22aa.

Nejlepší odpověď
briketka10

Dají se koupit na Heuréce jen si vybrat správný obchod a koupit
více kusů. Poštovné není zas tak vysoké, když se uloží v Zásilkovně.
https://zaznamova-media.heureka­.cz/maxell-ur-90min-124004/#

Zrovna teď jsem si koupila na Tipa.cz 3ks/25Kč Slevový kupón za
registraci 100Kč vyzvednutí zdarma na pobočce u nás Parrdubicích:)

Další odpovědi
ivzez

Nenapadlo tě, že se kazeťáky hodit i k přehrávání dříve pořízených kazet?

nyjono

  1. někdo má spousty kazet se super nahrávkami z dřívějška
  2. nevím, že by někdo účtoval poštovný 500.

elkon

Tak nekupuj kazeťáky, to už je historie.

anonym

Je to retro hobby, kupují si to lidé kteří už nějaké kazety mají nebo je podědily, nebo je shání po bazarech … stejná mánie jako s LP, o kterých hipsteři trousí všude možně bludy o jejich výjimečné kvalitě zvuku (s tím praskáním a přeskakováním jehly dnešní hudební žánry asi vyzní lépe a prodlužují hudební zážitek, snad jim jde právě o to). U kazet to ale nedává smysl téměř žádný, protože tam byla kvalita nahrávky bídná teoreticky i prakticky.

22aa

Výborně což jsem vlastnil od paní asistentky maxell tak je to dost dobrá značka. Doporučím ji.
Koupím jich třebas i 10.