agentpv

Na co pokládáte doma digitální váhu, aby byla přesná?

Já když ji dám na koberec, tak mám 92 kg, když na lino, tak 99 kg.

Nejlepší odpověď
dubraro

Na rovnou pevnou plochu. Když se váha zaboří do koberce, tak nemůže správně vážit.

Další odpovědi
GM

Digitální váhu na pro pečení a vaření mám stabilně na kuchyňské skříňce. Tu na vážení lidí mám zastrčenou vedle skříně v ložnici a neznám se k ní.

elkon

Hlavně na rovinu, na koberec váha nepatří.

Dochy

Nevím jak ta Tvoje váha, ale osobní váha, kterou mám já, je postavena na nožičkách, které koukají z dolního deklu (v dolním deklu jsou pro ně otvory s asi 3mm rezervou) . Komplet dekl je součástí té vážené části. Takže pokud se nožičky zaboří do koberce a dekl dosedne na chlupy, jasně to ovlivní měření.

_Bůh_

No na koberec ji polož 😂