noen

Na co mám nárok s minimálním příjmem?

Mám minimálku a dostal jsem městský byt, na který jsem zaplatil 3-měsíční kauci a šest nájmů dopředu. S mým platem jsem si na to půjčil v rodině. mám nárok na nějaký příspěvek od státu nebo třeba zpětné proplacení kauce či nájmu? Co k tomu potřebuji za podklady?

Odpovědi
gremlinka

Existuje příspěvek na bydlení, ale nevím jaké podmínky pro něj jsou. Na netu určitě bude info.

Reezo

Nejlepší je podívat se na co všechno stát může přispět lidem v tvé situaci.
Napiš si do vyhledávače příspěvky od státu 2013 a můžeš se na to podívat.

měl by jsi tam mít i kdo na to má nárok a proč atd…
podle mého názoru, jestli máš minimální mzdu, tak by jsi teoreticky mohl mít nárok na nějaký příspěvek.