kurec

Na čem pustit hudbu v autě ?

CD,DVD někdo říká že v dnešní době je moc zastaralé já zase říkám že se tam toho vejde málo a jezdit s 20 diskama se mi taky nechce

Odpovědi
Anikitos

My ještě donedávna měli v autě rádio na kazety a měli jsme starého favorita, ve kterém byla přímo přihradka na ty kazety (a že se jich tam vešlo). Samé písničky z roku cca 2000. Bylo to stejně nejlepší – páska dohraje přetočíš kazetu a takhle můžeš pokračovat pořád do nekonečna.
Až si budu pořizovat auto, tak si tam namontuju nějaké rádio na kazetky…

Jestli máte dobrý mobil tak pusťtě písničky na něm.

aliendrone

Nějak nechápu – už drahně let se prodávají auta s integrovnými přehrávači s podporou flashek a SDček. Jestli máš ale na mysli nějaký starší typ vozidla (kam se rádia dávala „do šuplíku“), tak si pořiď nějaký transmitter.
https://www.al­za.cz/fm-transmittery/18849964­.htm?kampan=ad­w2_do-auta_fm-transmittery_30515276&­gclid=EAIaIQob­ChMIo8mk_fbG2QIV­7rvtCh1MEAwIE­AAYASAAEgJaqfD_BwE&la­youtAutoChange=1

Má to výhodu – když uvidí zloděj klikotoč (rádio na kazety, nebo na placky), neukradnou ho, což ovšem není tak důležité jako to, že při kráděži ti rozbijou/poškodí auto (mnohem větší škoda). Klikotoč od nich nikdo nekoupí, takže můžeš být v klidu. ;) :D :D

dubraro

Novější rádia s CD umějí přehrávat MP3 soubory vypálené na CD-R. Těch se tam vejde víc jak sto.

mzm

Pusť si své oblíbené rádio…