zjentek

Myslíte, že zadavatel aukce zde hodně tratil?

https://aukro­.cz/luxusni-pohovka-z-prirodni-kuze-7030623104?tab=more-history

Stornovat řádně ukončenou aukci není přípustné, je nutné prodat za cenu takovou, jak se vyšplhala, no ne?

@pepan25, kde prosím vidíme, že to nebyla jeho první aukce? V jeho historii není víc, než právě aukce s pohovkou. Mimoto, mohl bys mně prosím uvést jediný případ, kdy třeba takový prodej vyhovuje? Totiž osobně si myslím, že mít NEPOUŽITOU moderní pohovku s příslušenstvím za bezmála 43.000 kaček a prodat ji za 8.700 kaček, PROSTĚ NEVYHOVUJE, za každých okolností, ale… klidně mně to vyvrať. Děkuju.

Nejlepší odpověď
cochee

Aukce začínala od 1,– , takže musel počítat eventuelně i se ztrátou téměř plné původní ceny. Je možné, že mu to bylo jedno, protože prostě potřeboval mít gauč pryč z domu.

Zdroj: https://aukro­.cz/kontakt/pro­dej-chci-prodavat/dosazena-cena-v-aukci-je-prilis-nizka-musim-predmet-prodat

Další odpovědi
Pepa25

Ne, nemusel tratit vůbec. Nebyla to jeho první aukce, takže mu takové prodeje zjevně vyhovují.

EDIT: reaguji na doplnění – že prodával další dvě věci je vidět z jeho hodnocení od kupujících – viz https://aukro­.cz/masivni-jidelni-stul-dubovy-masiv-rozlozitelny-7031750564 a https://aukro­.cz/luxusni-sedaci-souprav-rozkladaci-kozena-7031645985
Obchody proběhly, dostal pozitivní hodnocení. V obou případech zdůrazňoval prodejní cenu nového stejného zboží. Proč mu to vyhovuje ví jen sám. Třeba dostal pokyn za jakoukoliv cenu se zbavit vybavení vily, protože musí být do měsíce vyklizena pod pokutou x milionů, takže o pár desítek Kč nejde …

aliendrone

Hele bejku, to přeci záleží na tom, KOLIK za to Serhii a Oleksiy zaplatili. Raději než bojovat za Volodymyra „obchodují“ tady. Přijedou rovnou s náklaďákem a odeberou zboží ve velkém. A pokud nezaplatili NIC, tak snad už sám domyslíš. 😉

Savier

My podobnou sedačku prodáváme už přes dva měsíce za 4 tisíce! K tomu navíc i s křeslem (křeslo+sedač­ka=4tisíce), a nikdo jí nechce.. Takže ne, nic netratil, naopak.

zjentek

Savier můžeš poslat obrázek? Třeba to koupím 🤷‍♂️

zjentek

@25ka, tak jeho dřívější aukce jsem našel ale zbytek můžeš vykreslit vlastním pohledem na věc. Děkuju.