Rozamunda

myslíte že víc lidí na světě má Facebook nebo Skype ?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemyslím si nic a je mi to uplně jedno.

Další odpovědi
Lutagame

Spíš víc FB protože lidi si spíš radši píšou , ne volaji na skypu se dá taky psat , ale muze zavolat , spis lidi chtej když nikdy nevidi jak to myslia jak se přitom tvari apod…
Doplňuji:
a ještě na fb se daj dělat ruzne fotky a hry a postupem casu každý je na tom zavislej…

Rohlik

Stačí si porovnat čísla, kterými se chlubí jak FB a Skype. A vyleze ti, že FB má více uživatelů…

mrNikelou

Lépe je na tom facebook protože je pro všechny zajímavější jak tu píšou ostatní a hlavně je podporovaný i na mobilech bez operačního systému což skype nedokáže nikdy splnit.

Gifos

Staci se podivta na prvni stupen zakladni skoly, a odpoved je jasna.