hard work

Myslíte, že s finským trenérem máme větší šanci na zisk medaile na mistrovství světa v hokeji?

Naši hokejisté dříve nejlepší na světě už dlouho nezískali medaili. Může hrát roli fakt, že máme zahraničního trenéra ze země, která předvádí poslední roky nejlepší hokej?

Odpovědi
paul1

Snad jo, doufejme.

dubraro

Problémem našeho profesionálního hokeje není trenér, ale nedostatek hokejistů. Ty už neumíme vychovávat a na nákup hotových není dost peněz.

Jiricekczb

Upřímně ano. Myslím si že díky finskému trenérovi Karimu Jalonenovi se snad posuneme dál ve kvalitě hokeje České repre. Tento trenér má dost zkušenosti, dokonce i hrál za týmy z NHL. Musíme zapojit do repre naše hvězdy z NHL, jinak to půjde ztěžka. Proti rusku jsme předvedli výborný výkon pod jeho vedením.

Jan Vejdi

Myslím že tento rok bude dobrý , bez Ruska bude šance na medaili. Máme i hratelnou skupinu https://zives­port.cz/tourna­ment/ms-hokej/