zjentek

Myslíte, že první kočka ve videu dokáže předpokládat reakce?

https://www.y­outube.com/shor­ts/ohGEt2StmM0

Odpovědi
Rocker

Nedokáže.Vzhledem k tomu,jak mají kočky rychlé reakce,měla dostatek času.

elkon

Nemyslím, je mi to jedno. Ptal jsi se, odpověděl jsem. Jsi jako Rokio, zabýváš se kravinami, jen ne v takové míře jako on.

zjentek

Elkon, a čím se zabýváš ty? Děkuju. 👍

elkon

To je moje věc, určitě se nepředvádím s kdejakou kravinou a nevnucuju to nikomu. Neděkuju, nepotřebuju se opičit s další hovadinou.

zjentek

Máš snad pocit, že jsi brán málo vážně? Pak se ti omlouvám. Děkuju.

zjentek

@elkon: 😉🤗

zjentek

Video jsem si pustil opakovaně, i s upravenou rychlostí přehrávání a proto moc dobře vím, jaká je ta kočka záškvara. Děkuju.