Minas

Myslíte, že normální kovář zvládne vyrobit Hang Drum? Nebo potřebuje nějakou specializaci?

Jugare, stejně mě dostává, že na to hrajou bezdomovci a stojí to okolo 30 a výš… :D

Nejlepší odpověď
anonym

Normální kovář ti Hang drum nevyrobí,dělají to machři ,jeto náročná práce.
http://michal­.skrabalek.cz/na­zory/hang-drum-mysticky-bubinek-bohu
Taky po něm toužím.
Až si ho koupím,tak ti dám vědět.
Joo,kemoška ho má,je to skvělá muzika relax,pohodič­ka,prostě nádhera.
Už jsem sem vkládal taky dotaz na hang.
Hrajou na něj pohodáři.Je to skvělej nástroj.

Další odpovědi
ReHu

Normální kovář asi ne.
Není to jen o kovářské práci.