Lurius

Myslíte že jsou v životě situace kdy je skutečně nejlepší řešení dát někomu přes hubu?

Nejlepší odpověď
Kelt

To záleží na kontextu. Já jsem se třeba dobýval večer domů, ale klíče jsem měl v tašce . Asi bych zasloužil

Další odpovědi
elkon

Může nastat situace, kdy je to nutné.

Kepler

Určitě, spolu s kopancem do prdele je to mezinárodně uznávaná měna.

Ametyst

Myslím že je jich spousta. Je to často účinnější a s okamžitým efektem, než když se na řešení nějaké maličkosti přiživí instituce. Pak řešení může trvat dlouho, ale je zaručený džob a plat pro zaměstnance institucí.

Drap

Ano, takových situací by byla celá řada a toto by bylo nejlepší řešení. Bohužel, vždy to přece jenom nejde.

zjentek

Myslíte… myslíte… No a zkusil sis to za život někdy?

paul1

Byly takové situace, hlavně za minulého režimu, ale nedaly se využít. Řešil jsem to jako „Štastný Jim“ – představou tváře nepřítele na papíru, ten se vší silou zmačká, hodí do záchodu a spláchne. Pomáhalo to.

da ny

Ne.
Je to známka emocionální a lidské nezralosti. Selhání. Násilí plodí násilí a nenávist, pocity křivdy. Nezdravé vztahy, následně i nemoci.

Lurius

zjentek: Právě že nezkusil, pokud nepočítám těch pár let v dětství co jsem dělal judo, vždycky jsem našel jednodušší cestu, ale v ohrožení ze kterého by nebylo možné uniknout bez následků, by to mohlo být za potřebí

zjentek

No a právě proto to i zýákon přesně specifikuje. Podobně, jako jsi to napsal- „v ohrožení ze kterého by nebylo možné uniknout bez následků.“ A na tohle MUSÍŠ být v životě připravenej a každý den takovou situaci očekávat. Pak budeš mít jasno a dle toho zformuješ i otázku. (;

Nestačí číst a přemýšlet (toť stále jen teorie). Je třeba se i pohybovat (to je praxe).

Rokio

Kelt: Tohle byla pro ty, co byli v domě, naprostá maličkost. Odemknout dveře nestojí za řeč.