Myslíte, že je vhodné pořídit si k 15 letému pejskovi štěňátko?

pejsek již je starý a má určité zdravot. problémy se srdcem…chceme si jeho odchod ulehčit pořízením nového pejska..

Nejlepší odpověď
ReHu

Štěně zcela jistě neublíží, ale klidu mu nepřidá.
Vy si to ulehčíte, ale pejsek – děda si na stará kolena užije.
Myslím, že že pokud je celý život sám, tak si zeď zvykat na živé a hravé štěně je náročné.
Záleží, jak je hodně čilý – dědoušek.

Další odpovědi
SajmonModer

Proč ne.

dědapetr

To víte že ano to štěně tomu staršímu vžádném případě neublíží.

emba5

Určitě,je to nádherný nápad,jenom dohlídout aby ten starší pejsek mněl určité soukromí.Přece už nemá tolik energie

Pendolino

Hodně taky zaleži na povaze toho staršiho pejska,pokud se snaši dobře s ostatnima psama,tak by to neměl byt problem,taky mame 12 ti leteho psa a vime že my bychom si noveho psa nemohli pořidit,protože naš pes nema rad cizi psy a taky by se nerad dělil o paničku.myslim si že štěně potřebuje vic peče a tomu staršimu by to mohlo byt lito že najednou na něj nemate čas a víc si všimate štěněte.Mohl by žarlit nebo take i pojit.