bolak

Myslíte že je možné, aby fotbalový nároďák sezval celý jeden klub?

Například v Německu, když se Bayernu tak daří, že by celý Bayern Mnichov postavili jako národní tým Německa?

Samozřejmě krom těch co nemají německé občanství.

Nejlepší odpověď
haunted

Ano je to možné, záleží pouze na trenérovi národního mužstva koho pozve.

Další odpovědi
soudek

Skoro by to tak i mohlo být – Neuer,
Lahm, Boateng, Badstuber, Kroos, Schweinsteiger, Muller, Gomez