Just.anonym

Myslíte, že bych mohla ve 14 letech začít hrát hokej?

Jsem holka, je mi 14 let a už rok a půl hraji florbal, takže bych možná nějaké hodně základní dovednosti měla, přemýšlela jsem že bych si nejdřív dala nějaké kurzy bruslení… Myslíte, že by to šlo?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, šlo. Na profesionální ligu to zřejmě nebude, ale nic ti nebrání.

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že ano, ale je zapotřebí mít k tomu dostateně robustní postavu.

Daidal

Proč by ne. Začíná se přece i mnohem dřív… a to snad skoro u všeho, u plno takových sportů nebo umění. Jde o rozvoj schopností/do­vedností už v dětství.

HANČAHAS001

Určitě. Lepší začít pozdě nežli později. A když ti to půjde, můžeš se dostat i vysoko, ale to přece není nejdůležitější. Hlavní je si to užívat.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.