Ganymede

Myslite, ze bych mela jit s bolavou nohou k doktorce?

Dobry den, po cviceni me zacala bolet noha a silene me boli hlavne pri chuzi uz tak tyden. Pali to a vystreluje do chodidla a mam to trochu napuchle. Jedna se o chodidlo kosti od ukazovacku a prostrednicku, nevim, jestli mam jit k doktorce. Zda-li to neni jenom namozene a zbytecne tam jit kvuli kravine, ale spise uvazuji, ze pujdu. Co myslite?

Nejlepší odpověď
Kepler

Já bych teda nešel pěšky ani zaboha 🙂 Ale radši bych to nepodceňoval a radši za doktorkou zajel, nebo se nechal odvézt aspoň na dvoukoláku.

Další odpovědi
nyjono

Pokud to trvá už týden, bolest vystřeluje a nepolevuje, k doktorovi nejlépe hned zítra.

Arne1

Myslím, že doktorka za tebou nepřijde. Takže budeš muset ty za ní.

Jiří Bohumil

Určitě zajdi, nejlíp rovnou k ortopedovi.